Singapore Airlines

Kargo gönderilerinizde benzersiz servis

Singapur Hava Yolları - Airbus A350


İstanbul'dan Singapur ve ötesine yapacağınız kargo gönderilerinizde Singapur Hava Yolları'nın benzersiz servis kalitesini tercih edin. Dünyanın en modern uçak modellerinden biri olan A350-900 XWB ile Asya ve Avustralasya'nın birçok kentine muhteşem bağlantı seçenekleri ile seferler düzenliyoruz. 

Kargo gönderilerinizde Asya, Avustralya ve Yeni Zelanda'da benzersiz uçuş ağımızdan faydalanmak için bize +90 212 465 31 63 veya +90 212 465 31 64 numaralı telefon hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak güncellenen uçuş ağı takvimimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Siapp

Tıbbi maddelerin ve diğer insani yardım malzemelerinin ihtiyaç noktalarına hava yoluyla hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılabilmesi için World Food Programme(Dünya Gıda Programı) ile birlikte çalışıyoruz. 

Bu ortaklığın bir parçası olarak İstanbul’dan kalkan ek seferimizle COVID-19 mücadelesinde ihtiyaç bölgelerine ulaştırılacak yardımlarda sorumluluk almanın mutluluğu içindeyiz. World Food Programme Mayıs ayından bu yana 159 ülkeye 800'den fazla uçuş gerçekleştirdi ve 188 jumbo jeti doldurmaya yetecek yardım malzemesiyle mücadeleye devam etmesi bekleniyor.

Bunlara ek olarak aşıların ihtiyaç duyulan bölgelere taşınmasında üzerimize düşen görevi büyük bir gurur ile yerine getirmeye devam ediyoruz. Aşı taşımacılığıyla ilgili basın bültenimize ve ilgili videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Singapur Hava Yolları olarak sahip olduğumuz güçlü havayolu ağımız ve uzmanlığımız ile bu mücadelede yer almak bizleri onurlandırıyor.

Genel Kargo Gönderileriniz

Siapp


Singapur Hava Yolları olarak yüksek kaliteli ve güvenilir lojistik çözümler sunuyoruz. Kapsamlı uçuş ağımız ve yüksek standartlarımız sayesinde gönderilerinizin tamamında teslim edilmesini sağlıyoruz. Yolcu seferleri düzenlediğimiz A350-900'ümüz ile 30 ton, 110 metreküpe kadar servis sağlayabiliyoruz.

Her türlü kargo gönderiniz için sizlere mükemmel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Uzman kadro ve güçlü uçuş ağımız ile Singapur Hava Yolları'nın benzersiz kargo taşımacılığı kalitesinden yararlanmak için bize ulaşın.  

Tehlikeli Madde Gönderileri

JCL

Yanıcı sıvıların, aşındırıcı ve radyoaktif maddelerin taşımasını yaparken, profesyonel uzmanlığa sahip güvenilir bir taşıyıcıya ihtiyacınız var. 

Singapur Hava Yolları olarak, IATA Tehlikeli Maddeler Yönetmeliği'ne göre tehlikeli malların sevkiyatı için taşıma prosedürlerini sıkıca takip eden, yüksek eğitimli personellerle çalışıyoruz. Bu uzmanlığımız sayesinde yolcularımızı, mürettebatımızı, taşıdığımız malzemeleri ve doğamızı asla riske atmamış oluruz. 

Tehlikeli madde gönderileriniz için kurallar ve sınırlandırmalar hakkında daha detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Bozulabilir Madde Gönderileri

PER1


Singapur Hava Yolları, kolay bozulabilir nitelikteli gönderilerinizi zamanında ve taze şekilde teslim eder. Birçok farklı malzeme cinsinin özel gereksinimlerini sağlayarak taşıyabiliriz. Meyve, sebze, deniz ürünü, çiçek gibi birçok farklı malzemeyi, sıcaklık kontrollü tesislerimiz sayesinde en iyi durumda gidecekleri yerlere ulaştırıyoruz. 

Singapur'daki merkezimizde çeşitli sıcaklık ayarlarına göre farklılaştırılmış soğuk hava depolarımız ve tecrübeli kadromuz ile ürünlerinize ihtiyaç duydukları ortamı sağlayabiliyoruz. Daha detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz. 

Canlı Hayvan Gönderileri

YCL


Canlı hayvan taşımacılığında IATA'nın ilgili yönetmeliklerini sıkıca takip ediyoruz. Birlikte çalıştığımız özel donanımlı personellerimiz ile canlı hayvan gönderilerinizde, konuğumuza en iyi şartları sağlayabiliyoruz.

Büyük çaplı hayvan taşımacılık taleplerinizde B747-400 tipi charter uçaklarımız ile servis sağlayabiliriz. Kargo kompartımanında 4°C - 28°C derece arası sıcaklık ayarlaması yapabiliyoruz. Buna ek olarak uygun kabin basıncı ile hayvanların bulunduğu bölgede konforlu bir yolculuk ortamı sağlayabiliyoruz. Daha detaylı bilgi almak üzere IATA LAR sertifikalı ve IPATA üyesi genel satış acentemize danışabilir, canlı hayvan gönderilerinizi direkt organize edebilirsiniz.

Ödüllü Servis Kalitesi

kuyruk

Hava kargo taşımacılığındaki başarılarımızı ödüllerle perçinlemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yılda da ortaya koyduğumuz kusursuz servis ile 5 farklı dalda ödüle layık görüldük.

Air Cargo Excellence (ACE) Awards 2019
En İyi Taşıyıcılar Altın Madalyası
Asian Freight, Logistics & Supply Chain Awards 2019
En Çevreci Hava Yolu Ödülü
Changi Airline Awards 2019
En Çok Kargo Taşıyan Hava Yolu ve Hava Yolu Grupları Ödülü - İlk 5
En Çok Net Kargo Büyümesi Gösteren Hava Yolu Ödülü - İlk 5 
Supply Chain Asia Awards 2019
Yılın En İyi Hava Kargo Taşıyıcısı


Charter Sefer Seçeneklerimiz

TR

Charter seferlerimiz sayesinde, tarifeli uçuşlarımızda yer veremediğimiz bazı kargo türleri için de sizlere servis sağlayabiliriz.

Singapur Hava Yolları olarak, ister yüksek hacimli olsun, ister yolcu uçaklarında taşınamayacak kadar yüksek ölçülü malzemeler olsun; sahip olduğumuz B747-400 tipi kargo charter uçaklarımız ile özel teslimatlar gerçekleştirebiliriz. Charter seferlerimizde 110 ton, 600 metreküpe kadar gönderilerinize tek seferde servis sağlayabiliyoruz.

Daha detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Map1

Nerelere Uçuyoruz

Singapur Hava Yolları ve grup şirketlerimiz SilkAir ve Scoot ile birlikte, 2 milyon tonu aşkın taşıma kapasitemizle dünya çapında 130'dan fazla noktaya servis sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Ofisimiz nerede?

 

Antrepo adresimiz nedir?

 

Gönderimi nasıl takip edebilirim?

 

Hangi günlerde ve nasıl İstanbul'dan çıkışlı rezervasyon yapabilirim?

 

Genel Satış Acentemiz kimdir?