Singapore Airlines

Erken Rezervasyon Fırsatlarımız

Singapur Hava Yolları - Airbus A350

İstanbul'dan Singapur ve ötesine yapacağınız seyahatler artık çok daha konforlu! Dünyanın en modern uçak modellerinden biri olan A350-900 XWB ile Asya ve Avustralya'nın birçok kentine muhteşem bağlantı seçenekleri ile servis sağlıyoruz.

2 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla haftalık sefer sayımızı 4'e çıkartacağımızı sizlerle paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Sefer artışımızın ardından Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günü olan uçuş günlerimiz, yeni tarife ile Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olarak güncellenecektir.

Güncel bilgilere ulaşmak için Covid-19 Bilgi Merkezi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatını Takip Edin!

Business Class


A350-900 XWB tip uçağımızın ekstra geniş gövdesi sayesinde yüksek tavan ve geniş koltuklarımız için daha fazla yer var. Tam olarak yatak haline dönüşebilen business class koltuklarımız sayesinde gideceğiniz yere her zamankinden daha konforlu şekilde seyahat edebilirsiniz.

71 santim genişliğe sahip koltuklarımız sayesinde gökyüzünde dahi kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Tam yatak haline getirildiğinde 198 santim uzunluğa ulaşabilen kişisel alanınızda dileğiniz gibi esneme hareketlerinde bulunabilir, 28 inch ekrana sahip uçak içi eğlence sisteminde 2,000'e yakın seçenek arasından seçtiklerinizle yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Premium Economy Class

2-4-2 konfigürasyona sahip Premium Economy Class kabinimiz ile birlikte Türkiye havacılığına yeni bir sınıf getirmenin mutluluğu içindeyiz. 49 santim genişliğe sahip Premium Economy kabini koltuklarımızda 2 USB girişine, ayarlanabilir okuma lambasına ve elektronik cihazlarınızı şarj edebilmeniz için enerji girişine sahip olacaksınız. Ayaklarınızı daha rahat uzatmanız için özel geliştirilen ayaklıklara sahip koltuklarınızdan 13.3 inç ekranlara ulaşabilirsiniz.

Check-in işlemlerinden uçak içi servisine kadar tamamen yeni bir tecrübe için kendinizi hazırlayın. %125'e kadar mil kazanabileceğiniz Premium Economy kabinimizde ödüllü uçak içi servisimizle keyifli zaman geçirecek ve kendinizi özel hissedeceksiniz.

Economy Class


Economy Class kabinimiz sizlere daha geniş kişisel alan sağlamak üzere tasarlandı. 4 yöne ayarlanabilen boyunluk, 11.1 inç uçak içi eğlence ekranı ve ödüllü uçak içi servisin yanı sıra özel diyet menülerle seyahatinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Uçuşlarımızda Economy Class dahil tüm sınıflarımızda vejetaryen, vegan, glutensiz menüler ve çocuk/bebek menülerimiz ve çok daha fazlası talebinize istinaden ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Dilerseniz Economy Class kabininde yer alan "Önü Geniş Koltuk" seçeneğinden de ek ücret karşılığında faydalanabilirsiniz  ve uçağı daha erken terk etme fırsatını da kullanabilirsiniz.


Uçak İçi Eğlence Sistemi


Singapur Hava Yolları A350 uçağımız son model uçak içi eğlence sistemiyle donatılmıştır. Her koltukta bulunan geniş ekranlardan ulaşabileceğiniz myKrisWorld isimli sistemimiz ile yaklaşık 2.000 dizi, film, oyun seçeneğiyle güzel zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca uçak içi internet bağlantısı imkanıyla gökyüzünde de yarım kalan işlerinize devam edebilirsiniz.

A350'deki son teknoloji sistemlerimiz sayesinde uçuşunuza binmeden önce kendinize bir müzik çalma listesi hazırlayabilir, izleyeceğiniz filmleri seçebilirsiniz. Veya sisteme KrisFlyer hesabınızla giriş yaparak bir önceki uçuşta başladığınız filmi kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

SingaporeAir Uygulaması


Akıllı telefon uygulamamızı kullanarak check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilir, uçuşunuza özel yemeğinizi seçebilirsiniz. Uçuşunuzdan 48 saat önceye kadar okuyacağınız gazete ve dergileri telefonunuza indirebilirsiniz. Seyahat boyunca uçak biletinizle ilgili tüm ayarlamaları yapabileceğiniz uygulama üzerinden dijital biniş kartınızı da edinebilirsiniz. 

SingaporeAir mobil uygulamamızı buradan indirebilir ve daha bir çok faydalı özellikten yararlanabilirsiniz. Düzenli olarak geliştirilen mobil uygulamamız sayesinde yolculuklarınız çok daha konforlu hale gelecek. 


Map

Nerelere Uçuyoruz

Singapur Hava Yolları ve Scoot aracılığıyla, sizleri sevdiğiniz kişilere ve yerlere ulaştırabilmek için dünya çapında 130'dan fazla noktaya servis sağlıyoruz.