Singapore Airlines

Singapur Havayolları ile Erken Rezervasyon Fırsatı

Singapur - Güneydoğu Asya ve 100'den Fazla Kültüre Açılan Kapı

Güneydoğu Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve ötesine muhteşem bağlantılar sunduğumuz Singapur'a, İstanbul'dan haftada 4 sefer ile servis sağlıyoruz. 

Singapur'a giderek, şehrin modern ve geleneksel yapısının tadını çıkarabilir ve dünyanın her yerinden tatil destinasyonlarına geçiş yapabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın! Her şey dahil 449$'dan başlayan fiyatlarla

Şartlar ve Kurallar

Economy Class

 • Yukarıda yer alan fiyatlar, vergiler ve diğer ek masraflar dahil kişi başı ücrettir.
 • Fiyatlar kur dalgalanmaları ve koltuk müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir.
 • Satış Dönemi: 1 Şubat 2019 - 22 Şubat2019 
 • Seyahat Dönemi: 1 Şubat 2019 - 31 Mayıs 2019  
 • Clark ve Krabi'ye olan seyahatlerde, Singapur ile destinasyon arası uçuş, düşük maliyetli havayolu şirketimiz Scoot tarafından düzenlenecektir.
 • Kurallar hakkında daha detaylı bilgi için fiyat üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Destinasyonlar ve biletleme hakkında bilgi için Singapur Havayolları iletişim adresimiz tr_feedback@singaporeair.com.sg'ye mail gönderebilir veya +90 212 463 18 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 
   

Uçuş Kartı Ayrıcalıkları

Economy Class

 • Otellerde, restoranlarda, butik mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, turistik yerlerde ve araç kiralama esnasında kaçırılmayacak muhteşem indirimlerden yararlanın. 
 • Yolculuk tarihinizden itibaren bir ay içerisinde Singapur Havayolları veya SilkAir uçuş kartınızı katılımcı mağazalara göstererek tüm bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 
 • KrisFlyer veya PPS Club üyesi olduğunuz durumda bu ayrıcalıklardan tüm yıl boyunca faydalanabilirsiniz. 

          Şartlar ve kurallar geçerlidir.

 


Singapur Changi Havalimanı

Changi Airport

Varış noktanıza Singapur aktarmalı gitmek, ''Dünya'nın En İyi Havalimanı'' ödüllü Singapur Changi Havalimanı'nı da ziyaret etme fırsatı anlamına gelir. Dünyaca ünlü Changi Havalimanı'nda kelebek bahçesi, yüzme havuzu, ayçiçeği bahçesi, vizyondaki filmleri ücretsiz olarak izleyebileceğiniz sinema salonları ve 250'den fazla dünyaca ünlü mağaza ile aktarmanızı beklerken keyifli zaman geçirebileceğiniz birçok seçenek mevcuttur. 

Ayrıca havalimanında geçireceğiniz süre boyunca 20 Singapur Doları değerinde hediye çekinden de faydalanabilirsiniz. 

         Changi Transit Hediye Çeki nasıl alınır

         Ücretsiz Singapur Turu

Singapore Stopover Holiday

Borarding pass privileges

Varış noktanıza yaptığınız yolculuk sırasında, Singapur'da duraklayarak şehrin çok uluslu kültürü ile tatilinizi taçlandırın. İndirimli Singapore Stopover Holiday paketlerimizi tercih ederek birbirinden lüks otellerde çok uygun ücretlerle konaklayabilirsiniz. Ayrıca Singapur'daki 30'dan fazla turistik aktiviteye ücretsiz olarak katılabilir, Singapore Airlines Hop-on bus ile sınırsız şekilde seyahat edebilirsiniz.


Singapur'da olduğunuz süre boyunca uçuş kartınızın yanınızda olduğundan emin olunuz. Uçuş Kartı Ayrıcalıkları programımız sayesinde; araç kiralamaları, restoranlar, butikler, alışveriş merkezleri ve diğer turistik aktivitelerde çok özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.  

 


KrisFlyer Üyesi Olun

Map

Nerelere Uçuyoruz

Singapur Havayolları, grup şirketleri Silkair ve Scoot aracılığıyla, sizleri sevdiğiniz kişilere ve yerlere ulaştırabilmek için dünya çapında 130'dan fazla noktaya servis sağlıyoruz.